Wedstrijden

Jaarlijks gaan we met een, door de coördinator en instructrice geselecteerde, groep zelfstandige ruiters naar een ruiterweekend dat wordt georganiseerd door de Stichting Ruiterweekend Gehandicapten (SRG). Het is een tweedaags ruiterweekend, inclusief overnachting.
Op zaterdagavond is er een feestavond en op zondag wordt er, in verschillende categorieën, een dressuurproef gereden waarvoor een prijs valt te winnen.
Uiteraard worden de ruiters het weekend begeleid door een groep ervaren SPG-vrijwilligers.

Onze ruiters behaalden de volgende prijzen:


  In 2018
Proef A - zaterdag
1e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje
4e prijs: Karin Luitjens op Frika

Proef B1 - zaterdag
9e prijs: Chris van Beek op Joep
10e prijs: Stefan Fiets op Joep
18e: Wietse van Kampen op Broka

Proef B3 - zaterdag
4e prijs: Melline Nab op Chita
5e prijs: Tara Mol op Chita
9e prijs: Kirsten Koenders op Joep

Proef C1 - zaterdag
11e prijs: Ludo Boskase op Flos
13e prijs: Johanna Keurhorst op Loesje

Proef C3 - zaterdag
6e prijs: Bas Zoontjens op Unola

Proef A - zondag
3e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje
5e prijs: Ivena Slavova op Timid Girl

Proef B2 - zondag
7e prijs: Stefan Fiets op Joep
9e prijs: Chris van Beek op Joep
12e prijs: Wietze van Kampen op Broka

Proef B4 - zondag
5e prijs: Kirsten Koenders op Joep
5e prijs: Melline Nab op Chita
9e prijs: Tara Mol op Chita

Proef C2 - zondag
13e prijs: Jerry Vermijn op Helvera
14e prijs: Ludo Boskase op Flos

Proef C4 - zondag
6e prijs: Bas Zoontjens op Unola



In 2017
Proef B2 - zaterdag
2e prijs: Stefan fiets op Dino
6e prijs: Wietze Kampen op Broka
8e prijs: Kirsten Koenders op Joep
9e prijs: Chris van Beek op Joep
18e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje

Proef B4 - zaterdag
5e prijs: Melline Nab op Chita
5e prijs: Tara Mol op Chita

Proef C2 - zaterdag
18e prijs: Ludo Boskase op Unola
19e prijs: Johanna Keurhorst op Nemo

Proef C4 - zaterdag
5e prijs: Bas Zoontjens op Unola

Proef A1 - zondag
3e prijs: Karin Luitjes op Frika

Proef A2 - zondag
1e prijs: Lotte Holtkamp op Chita
3e prijs: Ivena Slavova op Nemo

Proef B1 - zondag
1e prijs: Kirsten Koenders op Joep
9e prijs: Stefan Fiets op Dino
10e prijs: Wietze kampen op Broka
10e prijs: Chris van Beek op Joep
15e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje

Proef B3 - zondag
3e prijs: Tara Mol op Chita
6e prijs: Melline Nab op Chita

Proef C1 - zondag
15e prijs: Ludo Boskase met Unola

Proef C3 - zondag
5e prijs: Bas Zoontjens met Unola




In 2016

Zaterdag:

Proef B1
2e prijs: Chris van Beek op Joep
5e prijs: Tara Mol op Chita
16e prijs: Ludo Baskade op Unola

Proef B3
1e prijs: Melline Nab op Chita
6e prijs: Stafan Fiets op Dino

Proef C3
9e prijs: Bas Zoontjens op Unola

 

Zondag:

Proef B2
6e prijs: Chris van Beek op Joep
7e prijs: Ludo Boskade op Flosje

Proef B4
2e prijs: Melline Nab op Bella
3e prijs: Stefan Fiets op Dino
6e prijs: Tara Mol op Nemo

Proef C2
2e prijs: Bas Zoontjens op Dino

 

 

 

In 2015

Zaterdag:

Proef B4
5e prijs: Stefan Fiets op Dino
6e prijs: Melline Nab op Chita

Proef C2
1e prijs: Suzan Laarman op Dino
6e prijs: Bas Zoontjens op Palma

Proef B2
4e prijs: Tara Mol op Chita
9e prijs: Chris van Beek op Chita
13e prijs: Ludo Boskase op Palma
21e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje

 


Zondag:

Proef C3
5e prijs: Bas Zoontjens op Palma

Proef C1
1e prijs: Suzan Laarman op Dino

Proef B3
1e prijs: Stefan Fiets op Dino
5e prijs: Melline Nab op Chita
6e prijs: Ludo Boskase op Palma

Proef B1
3e prijs: Tara Mol op Chita
4e prijs: Chris van Beek op Chita
7e prijs: Marijke Smit op Peertje
8e prijs: Arjan van Rijssen op Peertje



Ruiterweekend 2015


In 2014
Proef A - zaterdag
1e prijs: Tara Mol op Chita
3e prijs: Arjan van Rijssen op Jimmy

Proef B2 - zaterdag

1e prijs: Marijke Smit op Annet
8e prijs: Chris van Beek op Chita
12e prijs: Jessika Beridze op Nemo

Proef B4 - zaterdag
4e prijs - Melline Nab op Chita
6e prijs - Ludo Boskase op Palma

Proef C2 - zaterdag
1e prijs: Suzan Laarman op Britney
7e prijs: Bas Zoontjens op Palma


Proef B1- zondag
1e prijs: Tara Mol op Chita
5e prijs: Chris van Beek op Chita
8e prijs: Arjan van Rijssen op Jimmy

Proef B3 - zondag
7e prijs: Melline Nab op Chita
8e prijs: Jessika Beridze op Nemo
9e prijs: Ludo Boskase op Palma

Proef C1 - zondag
1e prijs: Suzan Laarman
2e prijs: Bas Zoontjens

En Marijke Smit heeft dit jaar de wisselbeker gewoon voor de ruiter met de hoogste score!

 
In 2013
Proef C2
6e prijs: Bas Zoontjens op Palma
            Suzan Laarman op Britney

Proef B2
3e prijs: Niek Bieuwinga op Langkous
7e prijs: Chris van Beek op Joep
9e Prijs: Harrie Vetter op Jonkvrouw

Proef A
1e prijs: Jessika Beridze op Garfield
2e prijs: Tara Mol op Chita
4e prijs: Arjan van Rijssen op Jimmy

Proef B4
4e prijs: Melline Nab op Chita
6e prijs: Ludo Boskase op Palma

In 2011
De ruiters hebben in 2011 op zaterdag en zondag een proef gereden.
Proef B1 - zaterdag
7e prijs: Harry Vetter op Beetle

103_0346Proef B3 - zaterdag
5e prijs: Ludo Boskase op Mercedes
6e prijs: Thomas de Wilde op Krinco
7e prijs: Marijke Smit op Chester
8e prijs: Melline Nab op Beetle
10e prijs: Niek Bieuwinga op Beetle

Proef A - zondag
3e prijs: Thomas de Wilde op Krinco
4e prijs: Niek Bieuwinga op Beetle
7e prijs: Harry Vetter op Diesel



Proef B4 - zondag
4e prijs: Melline Nab op Beetle en Suzan Laarman op Callista
6e prijs: Kimberley Westrik op Krinco
7e prijs: Ludo Boskase op Mercedes
8e prijs: Marijke Smit op Chester
9e prijs: Tara Mol op Chester


In 2010
groep 2010
Proef B1
7e prijs: Suzanne Laarman
9e prijs: Ludo Boskase
10e prijs: Chris van Beek
10e prijs: Stefan Fiets
12e prijs: Jan Bennink
13e prijs: Marijke Smit
15e prijs: Melline Nab
17e prijs: Niek Biewinga
18e prijs: Harry Vetter

Proef A
4e prijs: Wesley Snel

Proef C1
7e prijs: Bas Zoontjens

 

 

Het weekend vindt jaarlijks plaats in mei of juni. De kosten voor dit weekend zijn doorgaans voor de ruiter rond de € 50,-.
Voor een indruk van deze jaarlijkse weekenden, kunt u de foto's bekijken: klik daarvoor hier.


special olympics 2010 venlo 092
SPG Apeldoorn streeft ernaar om ook elders waar mogelijk, deel te nemen aan landelijk georganiseerde wedstrijden. Zo vinden er om de 2 jaar de Special Olympics plaats, waar SPG Apeldoorn ook aan deelneemt. Hier behaalden onze ruiters de volgende prijzen:

Den Bosch 2012
Stefan Fiets - goud
Suzan Laarman - goud
Ludo Boskase - zilver
Melline Nab - brons
Jessica Beridze - 4e plaats
Arjan van Rijssen - 5e plaats100_1354
Bas Zoontjens - 8e plaats

Venlo 2010
Robbert Gesink - goud
Suzan Laarman - goud
Melline Nab - goud
Ludo Boskase - zilver


Veendam 2007
Germy Schuyl - goud
Ludo Boskase - brons

 

 

Klik hier voor de foto's van de Special Olympics.




terug naar boven